Strona główna » Dostawa
Producenci
Opinia o produkcie
OkOkOkOkOkOkOkOkOkOkOkOkOkOkOkOkOkOkOkOkOkOkOkOkOkOkOkOkOkOkOkOkOkOkOkOkOkOkOkOkOkOkOkOkOkOkOkOkOkOkOkOkOkOkOkOkOkOkOkOkOkOkOkOk
Ocena produktu 5/5
Kontakt
  • FOX Lurka Dawid

  • E-mail:biuro@pansamochodzik.com.pl
  • Telefon606899352 Dawid
    668093896 Paweł
  • Godziny działania sklepu10-18 Poniedziałek-Piątek

Dostawa

Zakupione towary w naszym sklepie są wysłane za pośrednictwem  Firmy Kurierskiej DHL lub naszym transportem – Klient decyduje o sposobie wysyłki. W przypadku dużych zamówień realizowane są naszym transportem.

Dostawy są realizowane na terenie całej Polski oraz UE Zamówione towary dostarczmy w maksymalnym terminie 5 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty na Naszym koncie bankowym lub pocztą elektroniczną potwierdzenia dokonania wpłaty w przypadku płatności przelewem na rachunek firmowy. Jednak zazwyczaj są wysyłane następnego dnia roboczego od momentu zaksięgowania wpłaty lub otrzymania pocztą elektroniczną potwierdzenia dokonania wpłaty w przypadku płatności przelewem na rachunek sklepu.

W przypadku wątpliwości odnośnie wprowadzonych danych teleadresowych podczas wypełniania formularza zamówieniowego będą one weryfikowane za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie. Klient jest zobowiązany do sprawdzenia odebranych towarów w dniu dostawy przesyłki i zgłoszeniu nieprawidłowości najpóźniej na drugi dzień od odebrania przesyłki. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości w zamówieniu proszę postępować z procedurą reklamacji opisaną w regulaminie sklepu.

Koszt dostawy:

Kurier DHL :
Paczka Zwykła – 15 zł
Paczka Pobraniowa - 20 zł

Transport firmowy do cena do uzgodnienia

Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + czas dostawy Przesyłki dostarcza:

Kurier DHL 24-48 godzin


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu